پرداخت هزینه ضبط سه اثر موسیقی محلی ( تک تراک)برگزیده در رثای شهید حاج قاسم سلیمانی توسط انجمن موسیقی لرستان

 رییس انجمن موسیقی استان لرستان از پرداخت هزینه ضبط سه اثر برگزیده موسیقی محلی (تک تراک) که در رثای سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی سروده شده خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی استان لرستان، انجمن موسیقی لرستان در نظر دارد هزینه ضبط سه اثر موسیقی محلی (تک تراک) برگزیده که توسط هنرمندان لرستانی در رثای شهید حاج قاسم سلیمانی سروده می شود را پرداخت نماید.

 بنا به همین گزارش امین عباسیان رییس انجمن موسیقی استان لرستان ضمن تبریک و تسلیت شهادت سرباز بی ادعای ولایت سپهسالار حاج قاسم سلیمانی که به حق این درجه برازنده ایشان است، افزود: امنیت این مرز و بوم را مدیون قطره قطره خون شهیدانی هستیم که یاور رهبر و ملت بوده اند و همچنان راهشان ادامه خواهد داشت، از اینروی انجمن موسیقی لرستان در راستای این اتفاق تاریخ ساز در نظر دارد ادای دین نماید به همین منظور هزینه ضبط سه اثر موسیقی محلی (تک تراک) برگزیده که در رثای شهید حاج قاسم سلیمانی سروده می شود را پرداخت می نماید. .
 

روابط عمومی انجمن موسیقی استان لرستان از هنرمندان متقاضی دعوت می کند نمونه اثر خود را در اسرع وقت به دفتر این انجمن ارسال نمایند