ثبت نام در بانک اطلاعاتی موسیقی کشور آغاز شد

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی استان لرستان، ثبت نام کلیه افرادی که در تمامی حوزه های مرتبط با موسیقی فعالیت دارند در سامانه بانک اطلاعات موسیقی کشورآغاز شد.

بنا به همین گزارش امین عباسیان رییس انجمن موسیقی استان لرستان گفت: سامانه ثبت نام بانک اطلاعات موسیقی کشور با امکانات ایجاد پنل کاربری، بارگذاری مدارک و مستندات و ثبت سوابق هنری اجرایی و مدیریتی راه اندازی شده است.

عباسیان گفت: هدف از ایجاد سامانه بانک اطلاعات موسیقی کشور مقدمه ای بر ایجاد رصدخانه موسیقی ایران، تهیه تصویری جامع و مستند از جغرافیای موسیقی، ساماندهی آمار و اطلاعات هنرمندان و دست اندرکاران موسیقی، دستیابی به جامعه آماری و شناخت ظرفیت های موسیقیایی هر منطقه از کشور و ایجاد زمینه برای برگزاری انتخابات شعب موسیقی ایران توسط کاربران می باشد.

وی اظهار داشت: تمامی افرادی که در حوزه های مرتبط موسیقی ( نوازندگی، خوانندگی، آهنگسازی، تنظیم، صدابرداری، ترانه‌سرایی، سازسازی، نقد و خبر، مدیریت، تدریس، تالیف و پژوهش) فعالیت حرفه‌ای دارند می‌توانند با ثبت نام و وارد نمودن اطلاعات لازم نسبت به تشکیل پرونده در سامانه اقدام نمایند.

رییس انجمن موسیقی لرستان تصریح کرد: اطلاعات کاربران نزد انجمن موسیقی ایران محفوظ بوده و این نهاد تنها در موارد قانونی مجاز خواهد بود اطلاعات را منتشر و یا به نهادهای دیگر ارائه نماید.

عباسیان با اشاره به ثبت‌نام با نام‌های غیر واقعی و یا با نام دیگران بدون هماهنگی و رضایت ایشان گفت: در صورت اتفاق قابل پیگرد قانونی خواهد بود.

روابط عمومی انجمن موسیقی لرستان از کلیه افرادی که در تمامی حوزه های مرتبط با موسیقی فعالیت دارند دعوت می کند تا با مراجعه به تارنمای www.nay.ir جهت ثبت نام و ثبت مشخصات اقدام نمایند.